doğal güzelliği yada heyecanı en üst seviyede olan yaklaşık 15 kilometre uzunluğundaki parkurlarda rafting keyfine hazır olun !

  • 1. parkur Kemah Kanyonları bölgesi (Erzincan – Kemah Karayolu Güzergahı üzeri)
  • 2. parkur Sansa Mevki (Erzincan – Erzurum Karayolu 50-65 km arası)

Başlangıç noktasında misafirlere Rafting, Raft’lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir.

TUR PLANI :
1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde , misafirler belirlediğimiz toplanma noktasından alınırlar.
2 ) Araçlar saat 10:00 gibi elirlenen parkura ulaşırlar.
3 ) Misafirlere rafting sporunun incelikleri , dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.

4 ) Rafting sporuna hazırlanan misafirlerin başlama noktasına alınır.

5 ) Saat 10:30 civarı botlarlara raftinge başlayan misafirler tur esnasında sadece rafting yapmakla kalmaz, ağaçtan atlama aktiviteleri, eğlence molaları, yüzme molaları vs. molalar vererek turu renklendirirler.
6 ) Saat 14:00 civarı bitiş noktasına gelen misafirler yorgunluklarını atmak için biraz dinlenirler ve öğle yemeğine geçerler.

7 ) Misafirlerimiz araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkılır.

TUR PARKURU :
Parkur 15 kilometrelik nehir şeridinde uluslararası standartlara göre  Kemah Parkurunda 1 ve 2 zorluk dereceli rapitlerden, Sansa parkurunda 2 ve 3 zorluk dereceli rapidlerden oluşmaktadır . Kemah Başlangıç yeri ALP köy civarı veya Aacemoğlu Kanyon civarı çıkış soğuk sular civarı , sansa parkurunda bakım evi civarı veya 65. km civarı paşadüşüren rapidinden 3-4 km daha yukarıdan başlanabilir. çıkış yeri yarbaşı köyü eski kemar köprü civarıdır.

FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER :

Araçlarla gidiş – dönüş transferleri.
Tam parkur rafting turu.
Standart rafting ekipmanları.
Profesyonel rehberlik.

BİLMENİZ GEREKENLER :

Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirsiniz ?

Kulübümüz ve rehberlerimizle iritibata geçebilirsiniz.

Not : Denize gidermiş gibi turumuza gelebilirsiniz. Yanınıza mayo, havlu, yedek kıyafet, rahat ayakkabı veya sandalet, güneş kremi, güneş gözlğü almanızda fayda var.

10 kişi ve üzeri grup fiyatıdır. Transfer dahil fiyatımız 125 TL, transfer hariç fiyatımız 100 TL’ den başlamaktadır. Fiyatlar sezona göre değişebilmektedir. grup olması halinde %10 indirimlidir. gruplar isterlerde kendi araçları ile gelebilirler. En güncel fiyat bilgisi için bizi arayınız.

Comment here